Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Eduxrj
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2010
Location: rio de janeiro, rio de janeiro, Brazil
Recent Rankings
100 Reservoir Dogs (1992) - Oct 13, 2010
90 Casualties of War (1989) - Oct 12, 2010
95 Dog Day Afternoon (1975) - Oct 12, 2010
100 Scarface (1983) - Oct 12, 2010
100 The Godfather (1972) - Oct 12, 2010
100 Apocalypse Now (1979) - Oct 12, 2010
94 Rumble Fish (1983) - Oct 12, 2010
90 Dracula (1992) - Oct 12, 2010
100 Léon: The Professional (1994) - Oct 12, 2010
100 Seven Samurai (1954) - Oct 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Eduxrj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?