![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Edwin | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: May 10, 2011
Location: Australia
|

| 83 | Blade Runner (1982) - May 10, 2011 |
| 81 | Meet the Parents (2000) - May 10, 2011 |
| 85 | Mystic River (2003) - May 10, 2011 |
| 87 | The Deer Hunter (1978) - May 10, 2011 |
| 74 | Predators (2010) - May 10, 2011 |
| 85 | Predator (1987) - May 10, 2011 |
| 87 | Easy Rider (1969) - May 10, 2011 |
| 88 | Whatever Works (2009) - May 10, 2011 |
| 84 | Metal: A Headbanger's Journey (2005) - May 10, 2011 |
| 76 | Hollywood Ending (2002) - May 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |