![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Eglantine | |
![]() |
Movie Buff - 413 Films Ranked
Member Since: May 6, 2008
Location: Barcelona, Spain
Age: 28
Gender: Female
Status: Single
|
|
Bio: Gimme films!
| |

| 90 | Ran (1985) - May 27, 2011 |
| 78 | Last Holiday (2006) - May 27, 2011 |
| 80 | The Holiday (2006) - May 27, 2011 |
| 85 | Anne of Green Gables: The Continuing Story (2000) - May 27, 2011 |
| 90 | Anne of Green Gables: The Sequel (1987) - May 27, 2011 |
| 90 | Anne of Green Gables (1985) - May 27, 2011 |
| 90 | King of Kings (1961) - May 27, 2011 |
| 95 | The Big Country (1958) - May 27, 2011 |
| 85 | The Lovely Bones (2009) - May 27, 2011 |
| 80 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - May 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |