ElFredo

elfredo
Movie Buff - 209 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2012
Location: Maisons-Alfort, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

39 10% The Zodiac (2005) - Rated 04 Mar 2014
80 76% Rush (2013) - Rated 25 Jan 2014
80 76% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 25 Jan 2014
82 82% Gravity (2013) - Rated 18 Dec 2013
67 37% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 18 Dec 2013
85 86% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 29 Sep 2013
70 46% Oblivion (2013) - Rated 07 Aug 2013
88 92% Zombieland (2009) - Rated 07 Aug 2013
35 9% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 07 Aug 2013
55 19% The Wolverine (2013) - Rated 07 Aug 2013