Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ElZilcho25
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2011
Location: USA
Recent Rankings
70 Jabberwocky (1977) - Oct 08, 2011
0 The Usual Suspects (1995) - Oct 08, 2011
0 Pulp Fiction (1994) - Oct 08, 2011
0 Super 8 (2011) - Oct 08, 2011
0 The Dark Knight (2008) - Oct 08, 2011
70 Being John Malkovich (1999) - Oct 08, 2011
100 Pulse (2006) - Oct 08, 2011
100 Antwone Fisher (2002) - Oct 08, 2011
100 Peaceful Warrior (2006) - Oct 08, 2011
100 The Village (2004) - Oct 08, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ElZilcho25. Why not go rank more films, then come back and check it out again?