![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
El Duke | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | L'Enfant (2005) - Dec 16, 2008 |
| 85 | Oasis (2002) - Dec 16, 2008 |
| 95 | Peppermint Candy (2000) - Dec 16, 2008 |
| 85 | Woman Is the Future of Man (2004) - Dec 16, 2008 |
| 90 | The Power of Kangwon Province (1998) - Nov 17, 2008 |
| 95 | Linda Linda Linda (2005) - Oct 30, 2008 |
| 80 | A Geisha (1953) - Oct 24, 2008 |
| 85 | The Pornographers (1966) - Oct 24, 2008 |
| 85 | The Eel (1997) - Oct 24, 2008 |
| 95 | Vengeance Is Mine (1979) - Oct 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |