![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
El Mafferino | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2010
Location: Bay Point, California, USA
|
|
Bio: I have an unheathy obsession with movies or else I wouldn\'t be here
| |

| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jun 03, 2010 |
| 85 | Evil Dead II (1987) - Jun 03, 2010 |
| 82 | 12 Monkeys (1995) - Jun 03, 2010 |
| 88 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jun 03, 2010 |
| 85 | Cast Away (2000) - Jun 03, 2010 |
| 80 | Wayne's World (1992) - Jun 03, 2010 |
| 77 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jun 03, 2010 |
| 80 | Donnie Brasco (1997) - Jun 03, 2010 |
| 85 | Blazing Saddles (1974) - Jun 03, 2010 |
| 82 | Speed (1994) - Jun 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |