Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Elbereth
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2010
Recent Rankings
76 Caché (2005) - Mar 16, 2010
81 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 16, 2010
96 Eskiya (1996) - Mar 16, 2010
70 Saving Private Ryan (1998) - Mar 16, 2010
87 Amores Perros (2000) - Mar 16, 2010
92 American Beauty (1999) - Mar 16, 2010
80 Goodfellas (1990) - Mar 16, 2010
84 There Will Be Blood (2007) - Mar 16, 2010
85 Bloody Sunday (2002) - Mar 16, 2010
64 (500) Days of Summer (2009) - Mar 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Elbereth. Why not go rank more films, then come back and check it out again?