ElecSheep

elecsheep
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
37 6% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 14 Aug 2007
78 52% Splash (1984) - Rated 14 Aug 2007
89 90% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 14 Aug 2007
80 61% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007
87 87% Patton (1970) - Rated 14 Aug 2007
93 97% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007
41 9% Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Rated 14 Aug 2007
79 56% Spy Game (2001) - Rated 14 Aug 2007
93 97% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 14 Aug 2007