![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EliMaxwell | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: May 26, 2010
Location: Chandler, AZ, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I loved A requiem for a Dream, Pulp fiction, A clockwork orange, and Donnie Darko.
| |

| 80 | The Pursuit of Happyness (2006) - May 26, 2010 |
| 70 | Ice Age (2002) - May 26, 2010 |
| 50 | The Bank Job (2008) - May 26, 2010 |
| 70 | Shrek (2001) - May 26, 2010 |
| 80 | The Incredibles (2004) - May 26, 2010 |
| 70 | Hide and Seek (2005) - May 26, 2010 |
| 50 | Ice Age: The Meltdown (2006) - May 26, 2010 |
| 50 | War of the Worlds (2005) - May 26, 2010 |
| 90 | Seven (1995) - May 26, 2010 |
| 70 | A Christmas Story (1983) - May 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |