![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ElienB | |
![]() |
Movie Buff - 455 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2011
Location: Lokeren, Belgium
|

| 74 | Senna (2010) - May 24, 2012 |
| 74 | The Social Network (2010) - May 20, 2012 |
| 73 | The Vow (2012) - May 17, 2012 |
| 73 | The Misfortunates (2009) - Apr 29, 2012 |
| 80 | Time of my life (2012) - Apr 28, 2012 |
| 76 | The Hunger Games (2012) - Apr 14, 2012 |
| 76 | The Lives of Others (2006) - Apr 13, 2012 |
| 79 | Bullhead (2011) - Mar 11, 2012 |
| 72 | Shrek Forever After (2010) - Feb 21, 2012 |
| 75 | Inni (2011) - Jan 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |