![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Elliotteadie | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2010
Location: Canada
|

| 75 | Suspiria (1977) - Nov 14, 2010 |
| 60 | Remember the Daze (2007) - Nov 14, 2010 |
| 80 | Phantasm (1979) - Nov 14, 2010 |
| 65 | P.S. I Love You (2007) - Nov 14, 2010 |
| 90 | Little Miss Sunshine (2006) - Nov 14, 2010 |
| 80 | Ken Park (2002) - Nov 14, 2010 |
| 25 | Jennifer's Body (2009) - Nov 14, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 14, 2010 |
| 75 | In the Land of Women (2006) - Nov 14, 2010 |
| 80 | Hackers (1995) - Nov 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |