![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Elordian | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2008
Location: Kocaeli, Gebze, Turkey
|

| 86 | It's a Wonderful Life (1946) - Sep 16, 2010 |
| 72 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Sep 16, 2010 |
| 73 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Sep 16, 2010 |
| 58 | Polis (2007) - Sep 16, 2010 |
| 85 | Casablanca (1942) - Sep 16, 2010 |
| 83 | City of God (2003) - Sep 16, 2010 |
| 74 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Sep 16, 2010 |
| 82 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 16, 2010 |
| 89 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 16, 2010 |
| 88 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Sep 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |