![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ElsieD | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|

| 75 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Diamonds Are Forever (1971) - Oct 05, 2009 |
| 70 | RoboCop (1987) - Oct 05, 2009 |
| 70 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Oct 05, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 05, 2009 |
| 95 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Oct 05, 2009 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Oct 05, 2009 |
| 95 | Fantasia (1940) - Oct 05, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 05, 2009 |
| 40 | Death Becomes Her (1992) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |