![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ElstonGunn | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2006
Location: USA
|

| 100 | Following (1998) - Dec 24, 2006 |
| 95 | The Prestige (2006) - Dec 24, 2006 |
| 100 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 24, 2006 |
| 100 | 11:14 (2003) - Dec 24, 2006 |
| 90 | The Fast and the Furious (2001) - Dec 24, 2006 |
| 2 | Batman & Robin (1997) - Dec 24, 2006 |
| 10 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Dec 24, 2006 |
| 100 | Ocean's Eleven (2001) - Dec 24, 2006 |
| 1 | Darkness (2002) - Dec 24, 2006 |
| 85 | Happenstance (2000) - Dec 24, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |