![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Elton | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2009
Location: USA
|
|
Bio: I like a lot of different shit and I try to be as open minded as possible... However, no matter how open minded I can be, some movies are just THAT bad
| |

| 74 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Feb 21, 2010 |
| 95 | The Godfather (1972) - Feb 21, 2010 |
| 54 | Dumb and Dumber (1994) - Feb 21, 2010 |
| 73 | The Matrix Revolutions (2003) - Feb 21, 2010 |
| 69 | Ghost (1990) - Feb 21, 2010 |
| 55 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Feb 21, 2010 |
| 60 | Van Wilder (2002) - Feb 21, 2010 |
| 65 | Avatar (2009) - Jan 24, 2010 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 05, 2009 |
| 78 | Inside Man (2006) - Dec 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |