![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EmilJohan | |
![]() |
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2010
Location: Kalmar, Kalmar län, Sweden
|

| 79 | The Stand (1994) - Feb 25, 2011 |
| 71 | 16 Blocks (2006) - Feb 25, 2011 |
| 20 | Big Fat Liar (2002) - Feb 25, 2011 |
| 58 | Saw III (2006) - Jan 19, 2011 |
| 50 | Police Academy (1984) - Jan 19, 2011 |
| 33 | Anger Management (2003) - Jan 19, 2011 |
| 72 | Planet Terror (2007) - Dec 01, 2010 |
| 25 | Hitman (2007) - Dec 01, 2010 |
| 78 | The Good Girl (2002) - Dec 01, 2010 |
| 20 | We Were Soldiers (2002) - Dec 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |