![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EmilyPlays | |
![]() |
Movie Buff - 308 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2010
Location: Ghent, Belgium
|
|
Message Sent!
Bio: I am a culture fanatic.
| |

| 70 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Apr 03, 2011 |
| 79 | Soylent Green (1973) - Apr 03, 2011 |
| 90 | Förortsungar (2006) - Jan 16, 2011 |
| 85 | Being John Malkovich (1999) - Jan 16, 2011 |
| 85 | Apocalypse Now (1979) - Jan 16, 2011 |
| 90 | American Graffiti (1973) - Jan 16, 2011 |
| 65 | The Right Stuff (1983) - Jan 16, 2011 |
| 50 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jan 16, 2011 |
| 80 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Jan 16, 2011 |
| 80 | Stardust (2007) - Jan 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |