Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Emily
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2009
Location: Bath, Avon, UK
Recent Rankings
89 Pulp Fiction (1994) - Dec 20, 2009
93 Watchmen (2009) - Dec 20, 2009
85 Star Trek (2009) - Dec 20, 2009
80 Clerks (1994) - Dec 20, 2009
85 The Blues Brothers (1980) - Dec 20, 2009
95 Ghostbusters (1984) - Dec 20, 2009
85 Reservoir Dogs (1992) - Dec 20, 2009
90 Battle Royale (2000) - Dec 20, 2009
90 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 20, 2009
90 A Night at the Roxbury (1998) - Dec 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Emily. Why not go rank more films, then come back and check it out again?