Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
EmptyChamber
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2008
Location: Champaign, IL, USA
Recent Rankings
68 The Grudge (2004) - Aug 23, 2008
Mini-Review: The American version just didn't capture all of the feel.
85 Men in Black (1997) - Aug 23, 2008
80 This Is Spinal Tap (1984) - Aug 23, 2008
Mini-Review: Classic
85 The Incredible Hulk (2008) - Aug 23, 2008
82 Zoolander (2001) - Aug 23, 2008
88 The Prestige (2006) - Aug 23, 2008
36 Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 23, 2008
Mini-Review: Midichloreons? Are you Kidding?
40 Batman & Robin (1997) - Aug 23, 2008
Mini-Review: Just... Damn.
76 1408 (2007) - Aug 23, 2008
80 The 13th Warrior (1999) - Aug 23, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with EmptyChamber. Why not go rank more films, then come back and check it out again?