Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Emre
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2006
Location: Turkey
Recent Rankings
85 A Separation (2011) - Jan 16, 2012
100 Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007
100 Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007
100 Memento (2001) - Aug 13, 2007
95 Fight Club (1999) - Aug 13, 2007
100 Pulp Fiction (1994) - Aug 13, 2007
95 The Thin Red Line (1998) - Aug 13, 2007
95 Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007
95 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
85 12 Monkeys (1995) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Emre. Why not go rank more films, then come back and check it out again?