Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Emre06
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Location: Ankara, Turkey
Bio: How happy is the blameless vestal's lot!-The world forgetting, by the world forgot-Eternal sunshine of the spotless mind!-Each pray'r accepted, and each wish resign'd.
Recent Rankings
95 The Italian Job (2003) - Jul 07, 2011
87 Lethal Weapon 3 (1992) - Jul 07, 2011
90 RoboCop 3 (1993) - Jul 07, 2011
12 Lady and the Tramp (1955) - Jul 07, 2011
80 Fantastic Four (2005) - Jul 07, 2011
65 Bruce Almighty (2003) - Jul 07, 2011
76 Fargo (1996) - Jul 07, 2011
88 16 Blocks (2006) - Jul 07, 2011
95 Punch-Drunk Love (2002) - Jan 25, 2011
83 The Deer Hunter (1978) - Jan 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Emre06. Why not go rank more films, then come back and check it out again?