Emren

emren
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 94% Time to Love (1965) - Rated 01 Jan 2013
92 91% Ivan's Childhood (1962) - Rated 03 Sep 2012
79 35% Battleship Potemkin (1925) - Rated 01 Sep 2012
85 63% Süt kardesler (1976) - Rated 01 Sep 2012
90 88% Army of Shadows (1969) - Rated 30 Aug 2012
68 15% Delicatessen (1991) - Rated 26 Aug 2012
88 76% Breathless (1960) - Rated 24 Aug 2012
80 40% About Elly (2009) - Rated 20 Aug 2012
86 70% The Spy Who Came in from the Cold (1965) - Rated 07 Aug 2012
90 88% The White Ribbon (2009) - Rated 06 Aug 2012