![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Enangel | |
![]() |
Film Freak - 557 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2010
Location: Spain
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Hudsucker Proxy (1994) - Jan 17, 2012 |
| 68 | Big Trouble in Little China (1986) - Jan 17, 2012 |
| 65 | La Femme Nikita (1990) - Jan 17, 2012 |
| 55 | Alfie (2004) - Jan 17, 2012 |
| 55 | Bruce Almighty (2003) - Jan 17, 2012 |
| 68 | The Bourne Identity (2002) - Jan 17, 2012 |
| 68 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jan 17, 2012 |
| 60 | What Women Want (2000) - Jan 17, 2012 |
| 66 | Three Kings (1999) - Jan 17, 2012 |
| 65 | Sideways (2004) - Jan 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |