![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EnigmaticQ | |
![]() |
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2007
Location: Parkville, MD, USA
|
|
Bio: Meh.
| |

| 55 | The Little Mermaid (1989) - Dec 07, 2007 |
| 80 | Sister Act (1992) - Dec 07, 2007 |
| 85 | Jeepers Creepers (2001) - Dec 07, 2007 |
| 85 | Rush Hour (1998) - Dec 07, 2007 |
| 91 | Goodfellas (1990) - Dec 07, 2007 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Dec 07, 2007 |
| 0 | Kazaam (1996) - Dec 07, 2007 |
| 50 | The Mask (1994) - Dec 07, 2007 |
| 76 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Dec 07, 2007 |
| 90 | Ice Age (2002) - Dec 07, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |