EntropyR

entropyr
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 2% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 17 Jan 2013
50 6% 9 (2009) - Rated 17 Jan 2013
50 6% There Will Be Blood (2007) - Rated 17 Jan 2013
50 6% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 17 Jan 2013
50 6% Sin City (2005) - Rated 17 Jan 2013
60 16% Red Dragon (2002) - Rated 17 Jan 2013
60 16% Equilibrium (2002) - Rated 17 Jan 2013
70 39% The Protector (2005) - Rated 17 Jan 2013
70 39% Open Range (2003) - Rated 17 Jan 2013
70 39% Reign of Fire (2002) - Rated 17 Jan 2013