Equin

equin
Movie Buff - 387 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2015
Location: Prague, Czech Republic, Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 87% Dune: Part Two (2024) - Rated 10 Mar 2024
85 82% The Big Country (1958) - Rated 07 Jan 2024
72 35% Maigret and the St. Fiacre Case (1959) - Rated 01 Jan 2024
71 34% Maigret Lays a Trap (1958) - Rated 01 Jan 2024
70 28% U.S. Marshals (1998) - Rated 30 Dec 2023
83 75% Killers of the Flower Moon (2023) - Rated 30 Dec 2023
77 49% The Fugitive (1993) - Rated 29 Dec 2023
85 82% The Caine Mutiny (1954) - Rated 17 Dec 2023
77 49% Leo (2023) - Rated 15 Dec 2023
85 82% Brazil (1985) - Rated 06 Sep 2023