![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Era Vulgaris | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2010
Location: Norway
|

| 60 | Chinatown (1974) - Jul 14, 2010 |
| 40 | The Animatrix (2003) - Jul 14, 2010 |
| 80 | True Romance (1993) - Jul 14, 2010 |
| 20 | Mamma Mia! (2008) - Jul 14, 2010 |
| 30 | Loving Annabelle (2006) - Jul 14, 2010 |
| 40 | The Spirit (2008) - Jul 14, 2010 |
| 30 | Er shi si cheng ji (2008) - Jul 14, 2010 |
| 90 | (500) Days of Summer (2009) - Jul 14, 2010 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Jul 14, 2010 |
| 95 | My Neighbor Totoro (1988) - Jul 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |