![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Erdmanpt | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2009
Location: USA
|

| 100 | New in Town (2009) - Oct 13, 2009 |
| 95 | Desk Set (1957) - Oct 13, 2009 |
| 85 | Casino Royale (2006) - Oct 13, 2009 |
| 60 | Rat Race (2001) - Oct 13, 2009 |
| 70 | Men in Black (1997) - Oct 13, 2009 |
| 80 | Miss Pettigrew Lives for a Day (2008) - Oct 13, 2009 |
| 90 | The Wedding Planner (2001) - Oct 13, 2009 |
| 100 | The Proposal (2009) - Oct 13, 2009 |
| 90 | State of Play (2009) - Oct 13, 2009 |
| 95 | Send Me No Flowers (1964) - Oct 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |