![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ergin | |
![]() |
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Turkey
|

| 45 | Ratcatcher (1999) - Jan 28, 2012 |
| 75 | Die Hard 2 (1990) - Oct 11, 2010 |
| 85 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Oct 11, 2010 |
| 70 | The Birds (1963) - Oct 11, 2010 |
| 80 | Meet Joe Black (1998) - Oct 10, 2010 |
| 80 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Oct 10, 2010 |
| 95 | Irreversible (2002) - Oct 10, 2010 |
| 95 | Amarcord (1973) - Oct 10, 2010 |
| 85 | Friday the 13th (1980) - Oct 10, 2010 |
| 60 | Asterix and Obelix: Mission Cleopatra (2002) - Oct 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |