![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EricBialas | |
![]() |
Film Freak - 555 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2011
Location: USA
|

| 92 | Million Dollar Baby (2004) - Apr 19, 2011 |
| 30 | Spanglish (2004) - Apr 19, 2011 |
| 82 | Twister (1996) - Apr 19, 2011 |
| 87 | King Kong (2005) - Apr 19, 2011 |
| 62 | The Punisher (2004) - Apr 19, 2011 |
| 48 | Star Trek (2009) - Apr 19, 2011 |
| 78 | Antichrist (2009) - Apr 19, 2011 |
| 23 | The Village (2004) - Apr 19, 2011 |
| 99 | No Country for Old Men (2007) - Apr 19, 2011 |
| 82 | Midnight Cowboy (1969) - Apr 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |