![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EricTurek | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Sep 14, 2011
Location: Corona, California, USA
|
|
Bio: I\'ve seen a handful of movies, primarily movies made between the years 1990 to present.
| |

| 75 | All Dogs Go to Heaven 2 (1996) - Sep 14, 2011 |
| 74 | All Dogs Go to Heaven (1989) - Sep 14, 2011 |
| 81 | 127 Hours (2010) - Sep 14, 2011 |
| 76 | The Sound of Music (1965) - Sep 14, 2011 |
| 78 | Shutter Island (2010) - Sep 14, 2011 |
| 85 | Clash of the Titans (2010) - Sep 14, 2011 |
| 93 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Sep 14, 2011 |
| 70 | Peter Pan (1953) - Sep 14, 2011 |
| 84 | Bad Teacher (2011) - Sep 14, 2011 |
| 82 | What Happens in Vegas... (2008) - Sep 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |