Erika411

erika411
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2011
Location: TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 38% Inception (2010) - Rated 13 Jun 2011
89 38% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 Jun 2011
95 76% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 13 Jun 2011
89 38% Snatch (2000) - Rated 13 Jun 2011
95 76% Patton (1970) - Rated 13 Jun 2011
100 96% The Passion of the Christ (2004) - Rated 13 Jun 2011
60 5% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 13 Jun 2011
95 76% Jackie Brown (1997) - Rated 13 Jun 2011
79 11% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 13 Jun 2011
93 69% The Sixth Sense (1999) - Rated 13 Jun 2011