![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Erikfitz | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|

| 70 | The Number 23 (2007) - Apr 18, 2010 |
| 75 | Speed (1994) - Apr 18, 2010 |
| 75 | The Cable Guy (1996) - Apr 18, 2010 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Apr 18, 2010 |
| 85 | Sin City (2005) - Apr 18, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Apr 18, 2010 |
| 60 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Apr 18, 2010 |
| 70 | Godzilla (1998) - Apr 18, 2010 |
| 85 | Blade II (2002) - Apr 18, 2010 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Apr 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |