![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Erminius | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2010
Location: Slovenia
|

| 80 | Eagle Eye (2008) - Jan 28, 2010 |
| 84 | Never Back Down (2008) - Jan 28, 2010 |
| 83 | V for Vendetta (2006) - Jan 28, 2010 |
| 73 | Hancock (2008) - Jan 28, 2010 |
| 79 | The Chronicles of Riddick (2004) - Jan 28, 2010 |
| 74 | 2012 (2009) - Jan 28, 2010 |
| 67 | Elektra (2005) - Jan 28, 2010 |
| 66 | Superman Returns (2006) - Jan 28, 2010 |
| 83 | Shoot 'Em Up (2007) - Jan 28, 2010 |
| 91 | The Dark Knight (2008) - Jan 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |