Esano

esano
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

23 3% Jumper (2008) - Rated 06 May 2012
67 42% Wall Street (1987) - Rated 06 May 2012
73 54% Boyz n the Hood (1991) - Rated 06 May 2012
82 83% Léon: The Professional (1994) - Rated 06 May 2012
63 35% The Rum Diary (2011) - Rated 06 May 2012
45 13% Real Steel (2011) - Rated 06 May 2012
76 63% Superbad (2007) - Rated 29 Apr 2012
75 59% Blood Diamond (2006) - Rated 29 Apr 2012
66 41% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 29 Apr 2012
78 68% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 29 Apr 2012