Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Estutmirleid
Cinema Addict - 1345 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2011
Location: away, Turkey
Recent Rankings
75 Intouchables (2011) - May 26, 2012
74 Soul Kitchen (2009) - May 25, 2012
74 Equilibrium (2002) - May 22, 2012
74 Poongsan (2011) - May 22, 2012
45 21 Jump Street (2012) - May 22, 2012
35 Coriolanus (2011) - May 22, 2012
55 Get the Gringo (2012) - May 22, 2012
45 Double Take (2001) - May 15, 2012
60 The Avengers (2012) - May 11, 2012
73 Die Welle (2008) - May 07, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Estutmirleid. Why not go rank more films, then come back and check it out again?