Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Etiam
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
Recent Rankings
78 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007
80 Collateral (2004) - Aug 13, 2007
14 Rush Hour 2 (2001) - Aug 13, 2007
32 Down to Earth (2001) - Aug 13, 2007
49 Blade II (2002) - Aug 13, 2007
73 Million Dollar Baby (2004) - Aug 13, 2007
65 Minority Report (2002) - Aug 13, 2007
41 Wedding Crashers (2005) - Aug 13, 2007
75 Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007
13 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Etiam. Why not go rank more films, then come back and check it out again?