![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Euphoria 5L | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2010
Location: Lincoln, Nebraska, USA
|

| 95 | The Fifth Element (1997) - Jul 07, 2010 |
| 90 | Dogma (1999) - Jul 07, 2010 |
| 90 | The Departed (2006) - Jul 07, 2010 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - Jul 07, 2010 |
| 95 | Children of Men (2006) - Jul 07, 2010 |
| 95 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jul 07, 2010 |
| 95 | Big Fish (2003) - Jul 07, 2010 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - Jul 07, 2010 |
| 95 | The Battle of Algiers (1966) - Jul 07, 2010 |
| 90 | Army of Darkness (1993) - Jul 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |