Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
EvanCee
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Okinawa, Japan
Recent Rankings
90 Yes Man (2008) - Jul 26, 2009
99 Footloose (1984) - Jul 26, 2009
12 Stomp the Yard (2007) - Jul 26, 2009
100 The Breakfast Club (1985) - Jul 26, 2009
50 She's the Man (2006) - Jul 26, 2009
0 Little Man (2006) - Jul 26, 2009
100 The Wizard of Oz (1939) - Jul 26, 2009
88 Peter Pan (2003) - Jul 26, 2009
99 Peter Pan (1953) - Jul 26, 2009
98 Pinocchio (1940) - Jul 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with EvanCee. Why not go rank more films, then come back and check it out again?