Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Evenstar6517
Movie Buff - 399 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2011
Location: USA
Recent Rankings
80 Catch and Release (2006) - Feb 16, 2011
75 Fever Pitch (2005) - Feb 16, 2011
70 Made of Honor (2008) - Feb 16, 2011
70 Casanova (2005) - Feb 16, 2011
70 27 Dresses (2008) - Feb 16, 2011
85 In the Land of Women (2006) - Feb 16, 2011
30 Across the Universe (2007) - Feb 16, 2011
75 Rumor Has It... (2005) - Feb 16, 2011
95 Dan in Real Life (2007) - Feb 16, 2011
70 The Bounty Hunter (2010) - Feb 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Evenstar6517. Why not go rank more films, then come back and check it out again?