Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Evestor
Movie Buff - 283 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
84 The Descent (2005) - Mar 12, 2012
93 Attack the Block (2011) - Mar 12, 2012
83 The Grey (2012) - Mar 12, 2012
88 Blade (1998) - Jan 19, 2009
80 Last Action Hero (1993) - Jan 19, 2009
92 The Incredibles (2004) - Jan 19, 2009
84 Heat (1995) - Jan 19, 2009
83 Sweet Home Alabama (2002) - Jan 19, 2009
61 Hollow Man (2000) - Jan 19, 2009
60 X-Men: The Last Stand (2006) - Jan 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Evestor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?