Evoker

evoker
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 63% Minority Report (2002) - Rated 23 Apr 2014
82 65% Dredd (2012) - Rated 23 Apr 2014
82 65% Hellboy (2004) - Rated 23 Apr 2014
85 81% Dune (1984) - Rated 23 Apr 2014
81 63% Iron Man (2008) - Rated 23 Apr 2014
80 38% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 23 Apr 2014
81 63% The Avengers (2012) - Rated 23 Apr 2014
80 38% Cloud Atlas (2012) - Rated 23 Apr 2014
85 81% Battlestar Galactica (2003) - Rated 23 Apr 2014
85 81% Farscape (1999) - Rated 23 Apr 2014