Ewcine

ewcine
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2014
Location: Costa Rica
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 53% Iron Man 3 (2013) - Rated 20 Apr 2014
70 53% No Country for Old Men (2007) - Rated 20 Apr 2014
70 53% Man on Fire (2004) - Rated 20 Apr 2014
70 53% 12 Monkeys (1995) - Rated 20 Apr 2014
65 36% Her (2013) - Rated 20 Apr 2014
80 82% Marley & Me (2008) - Rated 20 Apr 2014
95 98% Life Is Beautiful (1997) - Rated 20 Apr 2014
75 69% Se7en (1995) - Rated 20 Apr 2014
75 69% Blood Diamond (2006) - Rated 20 Apr 2014
80 82% Ghost (1990) - Rated 20 Apr 2014