Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
EyeCandy
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
Recent Rankings
55 Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007
Mini-Review: I have a problem, I have to walk off...haha!
100 Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Great Family Movie!
60 Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007
Mini-Review: kind of funny, I hate christmas!
100 Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007
Mini-Review: A great goth story!
20 Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007
Mini-Review: anyone can kick gay vampire ass!
100 Bubba Ho-Tep (2002) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Great story for any Elvis fan!
100 Constantine (2005) - Aug 13, 2007
Mini-Review: The devil, and all that cool stuff from a good comic book.
75 Dead and Breakfast (2004) - Aug 13, 2007
Mini-Review: worth a watch, I guess there is enough gore to call it good!
100 Evil Dead II (1987) - Aug 13, 2007
2 Fat Albert (2004) - Aug 13, 2007
Mini-Review: sucked!
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with EyeCandy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?