Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
FONSA
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2009
Location: Brasilia, DF, Brazil
Recent Rankings
80 The Green Mile (1999) - Jun 03, 2009
100 Citizen Kane (1941) - Jun 03, 2009
80 Magnolia (1999) - Jun 03, 2009
85 Requiem for a Dream (2000) - Jun 03, 2009
79 American History X (1998) - Jun 03, 2009
79 Adaptation. (2002) - Jun 03, 2009
50 White Men Can't Jump (1992) - Jun 03, 2009
85 Edward Scissorhands (1990) - Jun 03, 2009
79 Sideways (2004) - Jun 03, 2009
48 Cabin Fever (2002) - Jun 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with FONSA. Why not go rank more films, then come back and check it out again?