![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FYGA | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Batman (1989) - Aug 14, 2007 |
| 78 | Shanghai Noon (2000) - Aug 14, 2007 |
| 85 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 14, 2007 |
| 20 | A League of Their Own (1992) - Aug 14, 2007 |
| 60 | Reindeer Games (2000) - Aug 14, 2007 |
| 50 | Ghost Ship (2002) - Aug 14, 2007 |
| 80 | Mission: Impossible (1996) - Aug 14, 2007 |
| 100 | The Fifth Element (1997) - Aug 14, 2007 |
| 80 | Three Kings (1999) - Aug 14, 2007 |
| 90 | Fight Club (1999) - Aug 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |