![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Factran | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Jun 16, 2010
Location: France
|

| 60 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jun 16, 2010 |
| 80 | Back to the Future (1985) - Jun 16, 2010 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Jun 16, 2010 |
| 70 | The Triplets of Belleville (2003) - Jun 16, 2010 |
| 40 | Marie Antoinette (2006) - Jun 16, 2010 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 16, 2010 |
| 70 | Cloverfield (2008) - Jun 16, 2010 |
| 100 | City of God (2003) - Jun 16, 2010 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Jun 16, 2010 |
| 100 | Angel Heart (1987) - Jun 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |