FanMan

fanman
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 24% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 47% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 47% Hot Shots! (1991) - Rated 14 Aug 2007
80 90% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 97% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 72% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
40 0% The Ringer (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 90% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 90% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 10% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 14 Aug 2007