![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fanya | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2009
Location: Canada
|

| 90 | The Prestige (2006) - Jan 19, 2009 |
| 70 | Charlie Bartlett (2007) - Jan 19, 2009 |
| 80 | The Godfather: Part III (1990) - Jan 19, 2009 |
| 86 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jan 19, 2009 |
| 80 | 300 (2007) - Jan 19, 2009 |
| 75 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jan 19, 2009 |
| 80 | Trainspotting (1996) - Jan 19, 2009 |
| 100 | Miss Congeniality (2000) - Jan 19, 2009 |
| 75 | Flightplan (2005) - Jan 19, 2009 |
| 90 | The Polar Express (2004) - Jan 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |